ClinCheck®

Díky naší technologii ClinCheck®, která digitálně mapuje průběh Vaší léčby, si budete moci svůj nový úsměv prohlédnout dokonce ještě před jejím zahájením. Lékař proškolený systémem Invisalign navrhne přesný a individuální plán léčby obsahující přesné pohyby zubů a délku léčby.

SmartTrack

Pokud jde o Váš úsměv, přesnost a předvídatelnost jsou pro pohodlný a efektivní zážitek rozhodující. Průhledná rovnátka Invisalign jsou vyrobena z materiálu SmartTrack, který poskytuje více než 75% zlepšení celkové předvídatelnosti pohybu zubů1.

Každá výměna rovnátek je malým krokem směrem k Vaší velké proměně, protože pohodlně a efektivně posouvá zuby směrem k jejich konečné pozici.

A pokud Vám lékař doporučí, že můžete měnit svá rovnátka každý týden namísto každých dvou týdnů, můžete dosáhnout nového úsměvu za pouhé 3 měsíce, což je o 50 % rychleji než předtím2.

Rozvijení digitální Stomatologie

Se zavedením technologie iTero® jsme rozvinuli digitální zubní lékařství. Namísto ručních otisků využíváme náš intraorální skener, který vytváří rychlé a přesné 3D digitální snímky zubů používané k tvorbě Vašeho plánu léčby.

Budoucnost se tiskne v 3D

V oblasti digitální transformace ve stomatologii a ortodoncii jsme naprostou špičkou. Posouváme hranice dál a kov a analog jsou pro nás již minulostí.

Jsme největším světovým uživatelem nejmodernější 3D technologie tisku pro výrobu vysoce přesných rovnátek na míru3.

UPOZORNĚNÍ


Z důvodu plné kapacity, nepřijímáme nové pacienty.

This will close in 10 seconds