Konzultace

Poté, co Váš lékař systému Invisalign potvrdí, že je možné podstoupit léčbu, vytvoří fotografie, rentgenové a digitální snímky Vašich zubů. Tyto záznamy budou použity k vytvoření Vašeho 3D plánu léčbyClinCheck.

Rovnátka

Obdržíte sérii na míru vyrobených rovnátek, která budou odeslána Vašemu lékaři. Rovnátka budete nosit každý den a sami si je doma budete vyměňovat po 1-2 týdnech.

Výsledek

Svého lékaře budete navštěvovat přibližně každých 6-8 týdnů, abyste sledovali pokrok a obdrželi nová rovnátka. Po skončení Vašeho plánu léčby je nutné nosit retenční rovnátka, která budou udržovat Váš nový úsměv.

Průkopnická Technologie

Retainery Vivera jsou pro Vás vyrobeny na míru za pomoci nejmodernější technologie, která se používá k vytváření rovnátek Invisalign. Výhodou je přesné a pohodlné uchycení.

O 30% silnější

Materiál společnosti Vivera je o 30 % silnější než jiné přední materiály pro průhledné retainery, což pomáhá zachovat Váš úsměv. Také snižuje riziko prasknutí nebo zlomení, což znamená trvanlivější retainer, na který se můžete spolehnout.

Retainery Vivera můžete využívat bez ohledu na to, zda jste používali rovnátka Invisalign nebo tradiční kovová rovnátka. Poraďte se se svým lékařem systému Invisalign o tom, proč je pro ochranu Vašeho úsměvu Vivera vhodnou volbou.